09 вересня 2015 року відбувся круглий стіл на тему: «Розвиток прозорих взаємовідносин Антимонопольного комітету України та бізнесу: забезпечення принципів прозорості і передбачуваності». Організатором заходу виступив Фонд розвитку конкуренції за підтримки Антимонопольного комітету України. 

Круглий стіл став другим із серії заходів, загальною метою яких є розвиток ефективних взаємовідносин між АМКУ та бізнесом у різних напрямках роботи регулятора. Під час заходу, керівництвом Антимонопольного комітету України було презентовано проект рекомендаційних роз’яснень щодо положень частин другої та п’ятої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції», та частин першої та другої статті 21 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції». Крім того, представники АМКУ акцентували увагу присутніх на тих проблемах, з якими зіштовхнувся Комітет під час вирішення питання відносно публікації рішень на власному веб-сайті. Свої коментарі стосовно вказаних питань надали провідні міжнародні експерти у сфері конкуренційного права, представники Фонду розвитку конкуренції, а також, у межах дискусії, представники бізнесу і провідних юридичних компаній. 

За результатами ефективного обговорення за темою заходу Фондом розвитку конкуренції анонсовано підготовку резолюції за участі членів Експертної Ради Фонду, яка враховуватиме пропозиції учасників круглого столу.