Щорічний форум з питань конкуренції

Щорічний форум з питань конкуренції є ключовим заходом для обміну міжнародним досвідом у сфері конкуренції та напрацювання пропозицій щодо вдосконалення української конкуренційної політики, права та правозастосування. 2-3 березня 2017 в Рresident Hotel (м.Київ, вул. Госпітальна, 12) пройшов вже VI Форум України з питань конкуренції.

 

 
Організаторами Форуму виступили Фонд розвитку конкуренції та Антимонопольний комітет України. Даний відбувся за підтримки  Світового банку, USAID, Федеральної торгової комісії США, Юридичної компанії «Саєнко-Харенко», Investnent Capital Ukraine (ICU) та Baker Mckenzie. Інформаційну підтримку заходу надали  «Юридична практика»,  AmCham та «Правовий тиждень»

 

 
Серед гостей VI Форуму України з питань конкуренції - керівництво органів державної влади та конкуренційних відомств, міжнародних організацій, бізнесу та експертних організацій України, ЄС, США та інших країн.
 

Під час VI Форуму України з питань конкуренції було розглянуто низку важливих питань, серед яких:

 • презентація експертного огляду конкуренційної політики і законодавства України, представлена Організацією економічного розвитку та співробітництва (Organisation for Economic Cooperation and Development – OECD);
 •  
  законодавче забезпечення реформ в сфері конкуренції;  
 •  
  реформа судочинства та її вплив на систему захисту і розвитку конкуренції;   

 •  
  вдосконалення державного регулювання природних монополій та забезпечення справедливої конкуренції на ринках, що регулюються.
 •  
  практичні аспекти імплементації системи моніторингу і контролю державної допомоги;