~Ідея створення~

~Напрямки діяльності~

Основоположною ідеєю створення Фонду розвитку конкурентоспроможності є формування провідної громадської платформи для обговорення актуальних питань та напрацювання пропозицій щодо вдосконалення функціонування системи захисту економічної конкуренції в Україні. Фонд розвитку конкурентоспроможності покликаний об’єднати визначних українських та міжнародних фахівців для створення ефективного інструменту з метою виявлення проблем функціонування ринків та пошуку оптимальних шляхів їх вирішення. Діяльність Фонду розвитку конкурентоспроможності охоплює весь спектр функціональних напрямків конкурентної політики держави. Фонд розвитку конкурентоспроможності, зокрема, сприяє: удосконаленню конкурентного середовища для ведення бізнесу на товарних ринках, права та правозастосування з урахуванням найкращих світових практик; підвищенню відкритості і прозорості діяльності державних регуляторів та їх взаємодії з учасниками ринків; адвокатуванню конкуренції серед державних органів України.

~Реалізація~

~Наша спеціалізація~

Реалізація мети діяльності Фонду розвитку конкурентоспроможності передбачає: ґрунтовний аналіз проблем конкуренції на товарних ринках за допомогою залучення провідних українських і міжнародних експертів різних професійних напрямків (право, економіка, державне управління, галузева експертиза); створення робочих груп для обговорення проблематики питань розвитку економічної конкуренції за функціональними (профільними) та галузевими критеріями; напрацювання резолюцій та рекомендацій щодо вдосконалення складових системи захисту та розвитку конкуренції в Україні.

"Вузька спеціалізація Фонду розвитку конкурентоспроможності полягає в глибокому розумінні основ ефективної конкурентної політики, права та правозастосування, а також доповнюється глибоким досвідом і знанням сфери державного управління. У сукупності ці аспекти є переважними властивостями для реформ та удосконалення конкуренції і регуляторної політики України."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Будьте в курсі з ФРК, перевіряйте нашу сторінку на Facebook