~Про нас~

~Наші партнери~

Фонд розвитку конкуренції – українська неурядова організація, яка об’єднує провідних міжнародних експертів у сфері регуляторної політики, економіки, права та галузевих експертів (енергетика, сільське господарство, транспорт, будівництво тощо). Ми надаємо підтримку органам влади та бізнесу в Україні, прагнучи підвищити конкурентоспроможність вітчизняної економіки та забезпечити її ефективну роль у регіональному та глобальному контексті. Наш досвід оснований на багаторічній практиці в міжнародних організаціях, регуляторних органах, органах влади та бізнесі. Фонд розвитку конкуренції вже тривалий час співпрацює з міжнародними організаціями, державними органами та бізнес-асоціаціями. За останні роки ми успішно співпрацювали з ЮНКТАД, OECР, Світовим банком, USAID, Енергетичним Співтовариством, ICN та ін. Фонд підписав Меморандум про співпрацю з Антимонопольним комітетом України та надає експертну підтримку Міжфракційному депутатському об’єднанню «Захисту економічної конкуренції» (Верховна Рада України). Окрім того, між Фондом розвитку конкуренції та Федеральною торговою комісією США укладено контракт в рамках підтримки програми технічної допомоги USAID в Україні.

~Напрямки нашої діяльності~

~Результати нашої діяльності~

Фонд розвитку конкуренції проводить експертні огляди функціонування ринків; надає рекомендації законодавцям, уряду та бізнес-асоціаціям; сприяє покращенню ділового середовища; співпрацює зі споживчими асоціаціями; сприяє економічному розвитку України та добробуту її громадян іншим чином. Ми приділяємо особливу увагу розвитку конкурентного середовища на стратегічних ринках та підтримці МСП в Україні. Наші громадські заходи, круглі столи та конференції (будь ласка, ознайомтеся з CDF’s Speakers Corner) завжди викликають резонанс у медіа та мають загальний позитивний ефект з точки зору адвокації конкуренції.

Діяльність Фонду розвитку конкуренції відіграє важливу роль у вдосконаленні нормативно-правової бази та ділового середовища в Україні. Функціонування конкурентоздатного ринку та зміцнення конкурентоспроможності українських компаній супроводжується бізнес-інноваціями, поліпшенням інвестиційного клімату, створенням робочих місць та загальним економічним розвитком. Наша діяльність ґрунтується на положеннях національних програм розвитку та міжнародних ініціатив щодо всеохоплюючого економічного та соціального зростання, зокрема положеннях Цілей сталого розвитку ООН (2015 - 2030).


Будьте в курсі з ФРК, перевіряйте нашу сторінку на Facebook